Neuroshima (dodatki fanowskie)

Kryptonim Valhalla

Przygoda, w której gracze wcielają się w mały oddział specjalny żołnierzy Posterunku i odkrywają na Froncie nowy rodzaj maszyny.

Przygoda ta została napisana specjalnie na czwartą rundę konkursu Neuromachia w serwisie internetowym Moorhold.

Autor przygody, projekt okładki, mapki: Bartosz "Hex" Slowi

Ilustracja na okładce: Golonka

Korekta: Monika Drewczyńska, Marek Szumny (MARK6)

Skład i obróbka okładki: Marek Szumny (MARK6)

Podziękowania: Marek Szumny, Tomakon Inc., Przemek Oleksyn

Prawda 1:2056

Dowiedz się, w jakim świecie żyjesz naprawdę, co chcą ukryć przed tobą inni, kim są Politycy i Inżynierowie, co naprawdę dzieje się w Europie, czego rzeczywiście chce Nowy Jork i Posterunek, kto jest odpowiedzialny za produkcję Tornado, kto nadaje audycje Orbitala, kto sponsoruje Borgo i jego działania? Piszemy o wszystkim, nie boimy się prawdy. 

Redakcja, skład, wybór i obróbka grafik: Marek Szumny (Wirtualne MARK6)

Grafika na okładce: Michelle Rau

Autorzy tekstów: Marek Szumny, Bartosz "Hex" Slowi, Michał "de99ial" Romaniuk, Gabriel "Paprotek" Kasprzak, Radosław "Kemer" Juszczyk, Kornel "Hipiss" Bielawski, Tomasz "Grzechu" Grzesiak

Korekta: Marek Szumny, Tomasz "Grzechu" Grzesiak

Wszystkie grafiki umieszczone w dodatku są na licencji Public Domain lub pochodzą ze strony stock.xchng. Podziękowania dla autorów zdjęć: Aaron Murphy, Ben Shafer, Benjamin Earwicker, Brian S., Bill Owen, Chris Chidsey, Christopher Potter, Craig Jewell, Damián Martinez, Jasper Greek Golangco, Jenny Rollo, Jenny W., Jerry Holtaway, Joanna Andrzejewska, Joonas Lampinen, Mariano Vila, Martin Walls, Mateusz Atroszko, Matthew Bowden, Mirko Delcaldo, Nick Cowie, Oriol Martinez, Raphael Pinto, Rich DuBose, Ross Young, Stephen Hyun, Tijmen van Dobbenburgh, Troy Newell.

San Francisco

Przed Tobą dodatek poświęcony znanemu i niegdyś malowniczemu miastu Zachodniego Wybrzeża. Wzorowany na nationbookach wydawanych w ramach oficjalnej linii wydawniczej Neuroshimy, zawiera wszystkie informacje, do jakich przyzwyczaiły nas publikacje Wydawnictwa Portal.

San Francisco wraz z jego mieszkańcami to jedno z najbardziej intrygujących, tłocznych i żywych miejsc Zasranych Stanów Ameryki. Poznasz poszczególne grupy etniczne, rywalizujące ze sobą Rodziny i organizacje takie jak SFPD, Triada czy Jakuza. Znajdziesz tu wysokie technologie i cenne przedwojenne artefakty, ukryte przed przyjezdnymi, a spoczywające w rękach władz miasta w Dolinie Krzemowej. O pełni sekretów można się także przekonać, próbując odnaleźć się w plątaninie uliczek postnuklearnego Chinatown lub zagłębiając się pod powierzchnię ziemi w głąb nieskończonych kanałów i tuneli Metra. Jeżeli zaś nie lubisz zaduchu podziemi i zgiełku miasta, rusz nad wodę - możesz wybrać się do Portu i zobaczyć, co słychać na pokładzie USS Enterprise oraz zobaczyć na własne oczy, co zostało ze słynnego Mostu Golden Gate. Czasem, kiedy nic nie będzie przesłaniało widoku na Zatokę, dostrzeżesz niedaleką wyspę i mury ponurego Alcatraz. To tylko przedsmak atrakcji czekających przyjezdnych w San Fran. Działająca telewizja SF TV, baza wojskowa Posterunku, słynne sklepy i targowiska oraz niepowtarzalna atmosfera ludnego, pełnego zgiełku i różnych języków miasta. Wszystko to wsysa "turystów" jak bagna Everglades. Wpadaj z wizytą - uważaj tylko, żeby nie spotkać na swojej drodze Diabłów z Sacramento...

Autor dodatku: Rafał "Hologram" Trąbski

Ilustracja na okładce: christophe

Ilustracje: huesos (str. 2, 13, 14, 19 i 33), Gilly Pardy (str. 3), Robbie Lee (str. 4), Vladimir Kulakov (str. 5), Andrej (str. 9), OneTwoDelta (str. 15), Mary Joy Johnson (str. 17), James Ford (str. 25), Madison Rengnez (str. 28), James Synowicz (str. 29), Sylwia "Telari" Cader (str. 31), Tyler DeLisle (str. 73 i 88), Brankovic S. (str. 82), Leigh Wolf (str. 83), Rebecca (str. 89), Yan Liberman (str. 90), Rob Hastings (str. 91), Rafał "Hologram" Trąbski (wszystkie pozostałe)

Skład, łamanie, obróbka grafik: Marek Szumny (MARK6)

Korekta: Jędrzej "Boromir" Dudkiewicz, Marek Szumny

Mapki: Rafał "Hologram" Trąbski i Marek Szumny z pomocą Google Maps

ISBN: 978-83-927793-2-2

Powstało przy współpracy MARK6 i serwisu Orbital.

Gladiator^2 (0.1demo)

Wersja demo dodatku profesyjnego dla Gladiatorów.

Gladiator^2 powstaje na podstawie fanowskiej konwersji mechaniki (Gladiator 1.5 v1.2) oficjalnego dodatku Gladiator wydanego przez Wydawnictwo Portal.

Autor: Marek Szumny (MARK6)

HexoManiak #1

Pierwszy (i jak się okazało po czasie - ostatni) numer kwartalnika w pełni poświęconego grze planszowej Neuroshima Hex! Jak prezentuje się sama zawartość?

Istnie prawdziwy kąsek dla fanów tej gry. 

Redakcja, wydawca i skład: Marek Szumny (MARK6)

Wsparcie: Filip "Meppo" Kinczyk, Michał "Michallus TG" Herda, Marcin "Samael" Pędich, Kamil "Thorik" Letki, Paweł "Bizley" Brzozowski

Korekta: Joanna "Ysabell" Filipczak

Grafiki na okładce: Stefanie L., Rodolfo Clix, Craig Jewell

Grafiki wewnątrz: Ian McRob, Kalyana Sundaram, Matěj Baťha, Marek Szumny