Skarbiec: Gra kościana dla 1 gracza

Zapraszam do najtrudniejszego skarbca na świecie. Skarbca, który można otworzyć wyłącznie za pomocą kości. W tej grze dla jednego gracza wcielasz się w śmiałka próbującego złamać zabezpieczenia tytułowego skarbca. Masz do pokonania 12 zamków, które jeden po drugim zamykają się co rundę. Presja jest zatem ogromna, aby udało się ukraść jak najwięcej kamieni szlachetnych.

Do rozwiązania tego legendarnego szyfru będziesz potrzebować pięciu kości i ołówka. Ostrożnie planuj swoje decyzje, ale też nie zwlekaj zbyt długo, ponieważ każdy niepotrzebny ruch może oznaczać nieodwracalną stratę wartościowych klejnotów. Zależy ci na szybkim wejściu i jeszcze szybszym wyjściu z jak największą liczbą skarbów. Raczej nie chcesz doprowadzić do wykrycia i aresztowania. Czy jesteś gotowy na takie wyzwanie?

Wersja oryginalna

Wydawca: Koenig Kreations

Autor: Wayne Koenig

Grafiki: Christian Senn

Wersja polska

Marek Szumny (MARK6)

O wersji PREMIUM

Podstawowa (darmowa) wersja to jedna plansza w oszczędnej kolorystyce. Autor gry po jakimś czasie stworzył wersję Premium i jej zakup był możliwy na platformie Kickstarter.

Wersja Premium to 18 różnych plansz (darmowa plus 17 nowych) w kolorystyce oszczędnej i kolorowej. Całość dostępna także w polskiej oprawie.

Cena: około $5